מרכז הזמנות ושירות לקוחות  
072-2500200

תקנון האתר | מדיניות משלוחים
מרכז הזמנות ושירות לקוחות:  
072-2500200
הירשם או התחבר 


מבוא

• אתר "נויה צבי" המופעל ע"י חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרים באופן מקוון ע"י גולשים ומשתמשים באתר.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינו לבין החברה.

אתר האינטרנט הנ"ל הוא אתר סחר וירטואלי המופעל על ידי חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ". חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה רשאית לשנות את התקנון על פי שיקול הדעת הבלעדי של החברה בכל עת ובכל זמן.

 

החוקים וההוראות המופיעים בתקנון זה תקפים על הלקוח או המשתמש בכל שימוש ועסקה המתרחשים באתר. על ידי השימוש באתר אתה מסכים לקבל עליך את התקנון ולפעול בהתאם לכתוב בו. במקרה בו אינך מסכים לקבל עליך את כל תנאי התקנון הכתובים בתקנון זה אנו מבקשים שלא תעשה שימוש באתר הנ"ל.

 

תכני האתר אסורים לשימוש, הפצה, העתקה, שכפול או פרסום ללא אישור רשמי מהגורמים המורשים למתן אישור כזה מחברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ".

 

"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" מתחייבת שלא תעשה בפרטי הלקוחות או בפרטי התשלום של הלקוחות לרבות פרטי כרטיס האשראי שימוש שאינו מיועד להשלמת העסקה שבגינה ניתנו הפרטים הנ"ל.

 

תמונות המתארות מוצרים באתר נועדו לצורכי המחשה בלבד וייתכן שקיימים הבדלים בין המוצרים המסופקים ללקוחות בפועל לבין התמונות באתר.


הרכישה

• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ בשיעור של 17%.
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.


שירות לקוחות

• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון  072-2500200

 

על מנת ליצור קשר עם "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" עבור כל שאלה ו/או פניה ו/או בירור או על מנת לבצע שינוי, תיקון או מחיקה של המידע האישי ממאגרי החברה, יש לשלוח הודעה בכתב לכתובת הדואר אלקטרוני של שירות הלקוחות -  Info@noyaa.net. בכל הודעה בכתב לרבות דואר אלקטרוני יש לציין בפירוט את פרטי הבקשה, הפנייה או השאלה וכן את פרטיך האישיים המלאים כולל שמך, כתובתך וכתובת הדואר האלקטרוני שדרכה תהיה אפשרות ליצור עמך קשר. "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תעשה את מירב המאמצים האפשריים לענות ולהגיב בקבועי זמן המקובלים על כל פניה, בקשה או שאלה סבירה שתישלח.

אבטחת מידע ופרטיות

•חברת נויה שיווק והפצה, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת נויה שיווק והפצה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה לחברת נויה שיווק והפצה  או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצן להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון:  072-2500200 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח"  אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה נויה שיווק והפצה.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.


הזמנה ותשלום דרך האתר
 

 

רשאי להשתמש באתר כל אדם שאינו מוגדר כקטין (מעל לגיל 18) ושברשותו חשבון בנק פעיל בישראל. שימוש באתר זה על ידי קטין יחשב אוטומטית כשימוש באישורו של האפוטרופוס.

 

טרם השלמת העסקה בצורה סופית, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" לא תהיה מחוייבת לספק את הסחורה או לבצע את העסקה. השלמת עסקה תהיה רק לאחר שיתקבל תשלום מלא או לאחר שחברת כרטיס האשראי תאשר את החיוב בגין העסקה. במקרה של תקלה בחיוב כרטיס האשראי של הלקוח, נציג של חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" יפנה אל הלקוח באמצעות הפרטים שימסרו על ידי הלקוח בעת הזמנת העסקה.

 

חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תראה בעסקה מבוטלת ולא תהיה מחוייבת כלפי הלקוח לעמוד בתנאים המוסכמים בעסקה כזו או אחרת במידה והלקוח המבקש לבצע את העסקה יזין פרטים אישיים או פרטי כרטיס אשראי שגויים/כוזבים לרבות מספר כרטיס האשראי, תוקפו של הכרטיס, מספר תעודת זהות, כתובת הלקוח או לחילופין כל פרט שימנע מ "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" להשלים את החיוב בעסקה. בנוסף, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה זכאית להגשת תביעה לתשלום הוצאות הטיפול.

 

 

פרטיות

 

כאשר לקוח נרשם לאתר הנ"ל, מאגר הלקוחות של חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" מתעדכן בהתאם באופן אוטומטי ופרטי הלקוח מוזנים במאגר הלקוחות. הרשמה לאתר והזנת הפרטים מהווה אישור לקבלת מיילים שיווקיים מהחברה. הפרטים נשמרים במאגרי החברה והיא מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוחות לצד ג’ למעט העברת המידע לצד ג’ לצורך שילוח המוצרים אל הלקוחות.

 

"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" או גורמים מטעם החברה נוקטים באמצעי אבטחת המידע והזהירות המקובלים והנדרשים בכדי לשמור על סודיות המידע. פרטים של הלקוחות או המשתמשים באתר כמו מספר הטלפון, שם הלקוח, כתובת הדואר האלקטרוני ופרטים נוספים מסוג זה נשמרים במאגר המידע של "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" כאשר אחת ממטרות איסוף המידע היא לשם דיוור ישיר ושליחת תכנים שיווקיים. אם ברצונך להסיר את פרטיך ממאגר הנתונים של "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" עליך להעביר בקשה ל"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" להסרת הפרטים באמצעות הדואר האלקטרוני. ההסרה תתבצע עד 14 ימי עבודה מיום קבלת פנייתך. היות ומדובר בפעולות המתרחשות במרחב האינטרנטי, חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" מבהירה כי אינה יכולה להתחייב לחסינות וודאית מפריצה או חדירה למאגרי הנתונים של החברה או למערכות החברה וכן אין באפשרותה להתחייב לחסינות מפני חשיפת המידע שבמאגרי החברה על ידי גורמים הפועלים בצורה בלתי חוקית. במידה וגורמי צד ג’ יחדרו אל מאגרי המידע של החברה ו/או יעשו במידע שימוש לרעה, למשתמש או הלקוח לא תהיה טענה, תביעה או דרישה נגד או כלפי "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ".

 

אחריות

 

חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" מעניקה אחריות של שנה עבור המוצרים הנמכרים באתר. תנאי האחריות אינם תקפים עבור מוצרים שניזוקו בשל נפילה, שבירה או תאונה ובמקרים בהם נעשה שימוש שגוי, מרושל או שנוגד את  הוראות השימוש במוצר.

 

שימוש באתר זה מהווה הסכמה מראש לכך שבמקרים של וויכוח או תביעה הדורשת פיצוי כספי בנושאים של אחריות ושירות לאחר קבלת המוצר, הסכום שעליו ידונו הצדדים במסגרת הוויכוח או הסכום המבוקש בתביעה נגד "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" לא יעלה על ערכו (ביום התביעה) של מוצר במצב תקין המקביל למוצר הרלוונטי בתביעה או הוויכוח.

 

ביטול עסקה

 

לקוח יהיה רשאי לבטל עסקה שבוצעה ביום ביצוע הרכישה או עד ארבעה עשר ימים מהיום שבו התקבל המוצר או מסמך הגילוי (על פי המאוחר מביניהם) במקרים בהם ימצא פגם או חוסר תקינות בסחורה או מוצר שנרכשו מ"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ", או שהמוצר או הסחורה לא יהיו תואמים לפרטים אשר הובטחו ללקוח בזמן ביצוע העסקה.

 

ביטול עסקה יהיה תקף בתנאי שהלקוח יחזיר את המוצר או הסחורה שנתקבלה באריזה המקורית ובמצב חדש, כלומר, שלא נעשה שימוש במוצר או נגרם נזק למוצר או לסחורה. במידה ונגרם למוצר או לסחורה נזק, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה רשאית לגבות מהלקוח את ערך הנזק שנגרם למוצר או לסחורה.

במידה והמוצר או הסחורה יוחזרו לחברה במצב תקין על פי המוסכם בתקנון, הלקוח יהיה זכאי לזיכוי כספי בהתאם לסכום הכספי של התשלום שביצע הלקוח במסגרת העסקה. ביטול עסקאות שבוצעו יושלם רק לאחר שתישלח ל"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" על ידי הלקוח הודעה רשמית בכתב, בדואר אלקטרוני או באמצעות פקס.

 

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה רשאית לחייב את הלקוח לתשלום של דמי ביטול עסקה בערך של 100 שקלים, או של עד 5% ממחירו של המוצר שנרכש במסגרת העסקה (הנמוך מביניהם). חישוב ערך המוצר יכלול את דמי המשלוח ועוד הוצאות נוספות בגין ביצוע העסקה שבוטלה. במסגרת ביטול עסקה, הלקוח יהיה מחוייב למשלוח של המוצר בחזרה ל"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ".

 

"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" עושה מאמצים רבים ככל האפשר על מנת לספק ללקוחותיה את המידע העדכני והמהימן ביותר עבור מוצריה. במקרים בהם נעשתה טעות הקשורה לזמינותו במלאי או מחירו של מוצר כזה או אחר, נעשתה טעות הקלדה ו/או מחיר המוצר אינו מעודכן, חברת "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה רשאית לביטול העסקה. במקרים אלו נציג של "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" יפנה אל הלקוח ויאפשר לו לבצע את העסקה על פי התנאים המעודכנים והנכונים ו/או וימסור לו הודעה בגין ביטול העסקה שביצע.

 

במקרים בהם מוצר הוחזר ל"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" בטענה שהמוצר פגום ו/או אינו תקין, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תבצע בדיקה של המוצר.

במידה ו"נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תקבע שהמוצר תקין ואין בו פגם ושהמוצר הוחזר בשל שימוש לא נכון או טעות של הלקוח, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" תהיה רשאית לגבות מהלקוח הוצאות כספיות הכרוכות בהחזרת המוצר כולל עלות הבדיקה שנעשתה לגבי המוצר שהוחזר.


נזקים

 

השימוש במוצרים הנמכרים ו/או המסופקים על ידי "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" יהיה באחריות הלקוח בלבד. "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" או מי מטעמה לא יהיו אחראים על נזק הנגרם בשל השימוש במוצרים הנמכרים על ידיה ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שיגרם לצרכן, לילדים או לצד שלישי כתוצאה משימוש במוצר או עקב רכישתו, לרבות מקרים בהם נעשה שימוש לא תקין במוצר ושלא על פי הוראות שימוש היצרן. תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות מקרים בהם נגרמו נזקים כגון הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח, "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" שומרת לעצמה את הזכות לבטל את העסקה הרלוונטית בהודעה בכתב לרוכש ולא תהיה אחראית לנזקים הנ"ל.

 

במידה ולקוח ינקוט בתביעה כלפי "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ", הסכום המבוקש בתביעה לא יעלה על סכום הרכישה של המוצר או הסחורה. תקנון זה מהווה הסכמה של "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" וכן של הלקוח כי ערך העסקה או הרכישה יהיה הסכום המקסימלי שעליו ידונו הצדדים, בין אם יהיה זה בהסכמה או כחלק מתביעה או וויכוח.

 

בעת קבלת חבילה כחלק ממשלוח המוצר, הלקוח יהיה רשאי לסרב לקבלת החבילה בשל פגם הנגרם ממכה חזקה או כל נזק שנגרם לחבילה. לחילופין, הלקוח יוכל ליצור קשר עם "נויה צבי שיווק והפצה בע"מ" לקבלת אישור לפתוח את החבילה ולבדוק את תקינות המוצר בטרם יחתום על אישור קבלת המשלוח. לקוח החותם על קבלת החבילה מאשר כי הוא קיבל את החבילה בשלמותה.

 

 


logo בניית אתרים